اطلاعیه های باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان

اطلاعیه                        تاریخ خبر: 1395/08/22

به اطلاع اعضا باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان واحد بوشهر می­رساند جهت انجام امور پژوهشي و تحصيلي و استفاده از نتايج آن براي ارائه خدمات مناسب تر به پژوهشگران جوان و نخبگان، پرسشنامه‌اي تهيه و در بخش ورودي برنامه پيوند قرار داده شده است. لذا خواهشمند است هر چه سریعتر به صفحه شخصي خود بر روي وب‌سايت باشگاه مراجعه و نسبت به تكميل پرسشنامه مذكور با دقت و حوصله اقدام نمايند

اطلاعیه                        تاریخ خبر: 1395/01/24

به اطلاع دانشجویان مقطع کارشناسی متقاضی عضویت در باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان واحد می رساند، از این پس دانشجویانی که 90 واحد درسی را با موفقیت گذرانده باشند می توانند همانند شرایط عضویت در مقطع کاردانی، با تکمیل مدارک در قسمت تقاضای عضویت سایت bpj.ir و تحویل اصل مدارک به دفتر باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان واحد نسبت به عضویت عادی در باشگاه اقدام نمایند.

اطلاعیه                        تاریخ خبر: 1395/01/24

به اطلاع می رساند باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان واحد در راستای تقویت پایه های دینی و تحکیم پایه های فرهنگ ملی اقدام به برگزاری کارگاه فرهنگی ازدواج موفق نموده است. شایان ذکر است کارگاه مذکور در روز دوشنبه 30/1/95 در سال اجتماعات طبقه همکف دانشکده علوم انسانی ساعت 9 صبح برگزار خواهد شد.

ثبت نام                                                   تاریخ خبر:1394/10/30

باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان واحد بوشهر از واجدین شرایط عضویت در باشگاه ثبت نام به عمل می آورد. از این رو خواهشمند است پس از مطالعه شرایط عضویت و مزایای عضویت، به آدرس bpj.ir  مراجعه و اقدامات لازم جهت ثبت نام را به انجام رسانید سپس جهت تائید ثبت نام صورت گرفته با در دست داشتن اصل مدارک به دفتر باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان واحد (عالیشهر- دانشکده فنی و مهندسی 2- حوزه معاونت پژوهش و فناوری واحد- دفتر باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان) مراجعه نمایید. در صورت بروز هرگونه مشکل با دفتر باشگاه پژوهشگران جوان واحد تماس حاصل فرمایید.