اطلاعیه های باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان

اطلاعیه                        تاریخ خبر: 1396/08/13

قابل توجه اعضای محترم فعال باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان واحد بوشهر

تعیین عضو برتر سال 1396

از اعضا فعال باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان واحد بوشهر خواهشمند است جهت تعیین عضو برتر باشگاه در سال 96 کلیه مدارک مربوط به فعالیتهای علمی، پژوهشی و فرهنگی خود (از مهر 95 تا پایان شهریور 96 ) که به نام باشگاه واحد می باشد را حداکثر تا تاریخ 20/8/1396 به دفتر باشگاه تحویل و به آدرس ایمیل iaubushehr_yrec@yahoo.com نیز ارسال نمایند.

ضوابط امتیاز دهی به آثار علمی

  • تاریخ ارائه/ثبت/خاتمه و يا چاپ هر كدام از آثار و يا فعاليت‌هاي پژوهشي اعضاء مي‌بايست در فاصله زماني اول مهرماه 1395 تا پايان شهريورماه 1396 باشد.

 

  • تنها فعاليت‌هايي قابل امتيازدهي هستند كه فقط نام باشگاه و واحد مربوط در دانشگاه آزاد اسلامي به عنوان آدرس و وابستگي متقاضي ثبت شده و نام هيچ نهاد، و يا سازمان ديگري در كنار نام باشگاه نيامده باشد.

 

  • نمونه صحيح آدرس دهي به صورت زير مي‌باشد:

 

- باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان ، واحد بوشهر، دانشگاه آزاد اسلامي، بوشهر، ايران

 

- Young Researchers and Elite Club, Bushehr Branch, Islamic Azad University, Bushehr, Iran  

 

تذكر1- اضافه كردن عبارات، "كارشناس/كارشناس ارشد/دكتراي رشته ..."، "دانشجوي ..."، "دانش‌آموخته..." در ابتداي آدرس مورد قبول مي‌باشد ولي به هيچ عنوان نبايد از عبارت "گروه" و يا "Department"  در آدرس استفاده شده باشد.

تذكر 2- هرگونه تغيير به جز موارد ذكر شده، در آدرس فوق از جمله اضافه و يا حذف كردن بخشي خاص، جابجايي اركان آدرس، املاي غلط و ... باعث بي‌اعتباري اثر علمي جهت دريافت امتياز مربوط مي‌شود.

 

در خصوص امتيازدهي به فعاليت اعضاء، تعداد نفرات توليد كننده اثر و يا جايگاه فرد در بين نفرات اهميتي نداشته و به تمامي افراد يك ميزان امتياز تعلق مي‌گيرد. (مگر در مواردي كه دو يا چند عضو امتياز نهايي يكساني كسب مي‌كنند، كه در اين موارد براي تعيين رتبه واقعي به جايگاه افراد در مقالات بايد توجه شود)

 

اطلاعیه                        تاریخ خبر: 1395/08/22

به اطلاع اعضا باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان واحد بوشهر می­رساند جهت انجام امور پژوهشي و تحصيلي و استفاده از نتايج آن براي ارائه خدمات مناسب تر به پژوهشگران جوان و نخبگان، پرسشنامه‌اي تهيه و در بخش ورودي برنامه پيوند قرار داده شده است. لذا خواهشمند است هر چه سریعتر به صفحه شخصي خود بر روي وب‌سايت باشگاه مراجعه و نسبت به تكميل پرسشنامه مذكور با دقت و حوصله اقدام نمايند

اطلاعیه                        تاریخ خبر: 1395/01/24

به اطلاع دانشجویان مقطع کارشناسی متقاضی عضویت در باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان واحد می رساند، از این پس دانشجویانی که 90 واحد درسی را با موفقیت گذرانده باشند می توانند همانند شرایط عضویت در مقطع کاردانی، با تکمیل مدارک در قسمت تقاضای عضویت سایت bpj.ir و تحویل اصل مدارک به دفتر باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان واحد نسبت به عضویت عادی در باشگاه اقدام نمایند.

اطلاعیه                        تاریخ خبر: 1395/01/24

به اطلاع می رساند باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان واحد در راستای تقویت پایه های دینی و تحکیم پایه های فرهنگ ملی اقدام به برگزاری کارگاه فرهنگی ازدواج موفق نموده است. شایان ذکر است کارگاه مذکور در روز دوشنبه 30/1/95 در سال اجتماعات طبقه همکف دانشکده علوم انسانی ساعت 9 صبح برگزار خواهد شد.

ثبت نام                                                   تاریخ خبر:1394/10/30

باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان واحد بوشهر از واجدین شرایط عضویت در باشگاه ثبت نام به عمل می آورد. از این رو خواهشمند است پس از مطالعه شرایط عضویت و مزایای عضویت، به آدرس bpj.ir  مراجعه و اقدامات لازم جهت ثبت نام را به انجام رسانید سپس جهت تائید ثبت نام صورت گرفته با در دست داشتن اصل مدارک به دفتر باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان واحد (عالیشهر- دانشکده فنی و مهندسی 2- حوزه معاونت پژوهش و فناوری واحد- دفتر باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان) مراجعه نمایید. در صورت بروز هرگونه مشکل با دفتر باشگاه پژوهشگران جوان واحد تماس حاصل فرمایید.