تسلیت دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر به مناسبت رحلت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی

تاریخ: 95/10/20

دکتر یوسف قیصری دبیر هیأت امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر:
رحلت مبارزی نترس، مرد روزهای سخت، سخنوری قهار، هدایتگر جبهه‌های حق علیه باطل، یاور بنیانگدار انقلاب اسلامی ایران، حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی رحمت الله علیه را به پیشگاه مقدس حضرت امام زمان (ارواحنا فداه)، رهبر معظم انقلاب، علما و روحانیون، حوزه‌های علمیه، اعضای مجلس خبرگان رهبری، ملت بزرگ ایران، خانواده مکرم وی و جامعه بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی تسلیت عرض می‌نمائیم.
با ‌‌‌نهایت اندوه باید تسلیت گفت، تسلیت برای رحلت مردی که هم قبل و هم بعد از انقلاب شکوه‌مند اسلامی ایران در صف اول مبارزات مردم ایران بود.
آیت الله هاشمی رفسنجانی عجین شده با بزرگ‌ترین افتخارات، رشادت‌ها، دلاوری‌ها و... اینکهن مرز و بوم بود و هست، طوری که در هر صفحه از کتاب سراسر پرشجاعت و شوکت تاریخ ایران اسلامی را که ورق بزنیم، حتما در آن صفحه نام وی به وضوح و با عظمت می‌درخشد.
دانشگاه آزاد اسلامی در از دست دادن پدر خود، شکسته و تکیده شد و قامت راست کردن در این غم عظیم کاری سخت و جان فرساست. اندوه بی‌پایان ما از این واقعه دردناک قابل وصف نیست.
خاموش شدن این شمع نورانی و مایه مباهات انقلاب اسلامی ایران را بار دیگر تسلیت گفته و برای از دست دادن پشتوانه‌ای استوار به سوگ می‌نشینیم.