بازگشت

بازدید اعضای کنسرسیوم انرژی‌های نو از مجتمع شهید محلاتی بوشهر

بازدید اعضای کنسرسیوم انرژی‌های نو از مجتمع شهید محلاتی بوشهر

تاریخ: 99/12/12

بازدید اعضای کنسرسیوم انرژی‌های نو از مجتمع شهید محلاتی بوشهر

اعضای کنسرسیوم انرژی‌های نو و تجدیدپذیر دانشگاه آزاد اسلامی از بخش‌های مختلف مؤسسه دریایی شهید محلاتی بوشهر بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر، اعضای کنسرسیوم انرژی‌های نو و تجدیدپذیر دانشگاه آزاد اسلامی به همراه عبدالله محمدی مدیرکل آزمایشگاه‌ها و مراکز تحقیقاتی دانشگاه آزاد اسلامی و اسماعیل عبداللهی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر از بخش‌های مختلف مجتمع کشتی‌سازی شهید محلاتی بوشهر بازدید کردند و از نزدیک در جریان مهم ترین مسائل و برنامه‌های این‌ مجتمع تولیدی قرار گرفتند.

مدیر مؤسسه شهید محلاتی در این بازدید اظهار کرد که این مؤسسه با به‌کارگیری کارکنان فنی، اجرایی و مهندسی دانش‌آموخته داخل کشور به توانمندی ۱۰۰ درصدی طراحی، ساخت، تعمیر و بازسازی شناورهای دریایی دست یافته و کشور را از وابستگی به دیگر کشورها بی‌نیاز کرده است.

محمد دارابی گفت: این مؤسسه در زمینه‌های طراحی و ساخت، تعمیر، بازسازی و بهینه‌سازی شناورهای آلومینیومی و فایبرگلاس اعم از شناورهای مسافربر، گشت دریایی، پلیس، یدک‌کش، لایروب، لندیگرافت، بارج فعالیت می‌کند.

وی با بیان اینکه بیش از هزار نفر به‌طور مستقیم و غیرمستقیم در ارتباط با این مؤسسه مشغول به کار هستند، ادامه داد: کشتی‌سازی یکی از صنایع مهم کشور است که بستر اشتغال‌زایی مناسبی دارد.