مسابقه دانشجویی تحت عنوان " بهینه سازی و اصلاح الگوی مصرف انرژی"

به نام خدا

مسابقه دانشجویی تحت عنوان " بهینه سازی و اصلاح الگوی مصرف انرژی" در تاریخ 1398/12/14 به صورت غیر حضوری در واحد بوشهر برگزار شد. نویسندگان، طرح ها و ایده های خود را از طریق سایت مسابقه به آدرس https://www.bpjce.ir/fa ارسال نمودند. آدرس ایمیل مسابقه نیز info@bpjce.ir بود. طرح های ارسالی به مسابقه در زمینه صرفه جویی انرژی با استفاده از انرژی خورشیدی و باد، انرژی های تجدید پذیر مثل سوخت بیودیزل و بیواتانول، خانه های هوشمند با محوریت انرژی و محیط زیست، شهر هوشمند بامحوریت انرژی و محیط زیست، بهینه سازی مصرف انرژی در ساختمان های اداری و یا مراکز صنعتی و بهینه سازی مصرف آب خانگی و کشاورزی بودند. اکثر تیم های تحقیقاتی از گروه مهندسی شیمی، برق و مکانیک بودند که بعد از ارسال آثار نویسندگان و پژوهشگران، از بین 14 طرح ارسالی و با نظر کمیته داوری این مسابقه، سه طرح به عنوان طرح های برتر معرفی شدند. به نفرات اول تا سوم هدایای نیز در نظر گرفته شد. طرح های برتر این مسابقه دانشجویی به صورت زیر معرفی شدند:

طرح برتر شماره 1: سیستم کاهش هدررفت آب روشویی و ظرفشویی منازل در موقع استفاده از آب گرم، محقق: محمد محمدی

طرح برتر شماره 2: تحلیل و بررسی توليد سرمايش در خودرو با استفاده از انرژي اتلافي دود خروجي اگزوز، محقق: محمد امین غلامی فرد

طرح برتر شماره 3: استفاده از CaO به عنوان کاتالیست ارزان قیمت و زیست تخریب پذیر جهت تولید بیودیزل از منابع گیاهی، محقق: سجاد تمجیدی

مسابقه فرهنگی از انقلاب تا آزادی و مسابقه فرهنگی معراج

به نام خداوند بخشايشگر مهربان

با آرزوي توفیقات الهی

به اطلاع مي رساند باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان واحد بوشهر مسابقات فرهنگی از انقلاب تا آزادی و معراج را بین اعضا خود برگزار می نماید لذا از علاقمندان خواهشمند است فایل سوالات را از لینک های زیر دریافت نموده و پس از پاسخگویی به سوالات، پاسخنامه خود را با قید نام و نام خانوادگی و کد عضویت حداکثر تا تاریخ 1396/11/22 به آدرس ایمیل iaubushehr_yrec@yahoo.com ارسال فرمایند.

دریافت فایل سوالات مسابقه فرهنگی از انقلاب تا آزادی

دریافت فایل سوالات مسابقه فرهنگی معراج

مسابقه فرهنگی معارف قران کریم

 
 

به نام خداوند بخشايشگر مهربان

با آرزوي توفیقات الهی

 

به اطلاع می رساند باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان واحد بوشهر مسابقه فرهنگی معارف قرآن کریم را بین اعضا خود برگزار می نماید لذا از علاقمندان خواهشمند است فایل سوالات را از لینک زیر دریافت نموده و پس از پاسخگویی به سوالات با قید نام و نام خانوادگی و کد عضویت خود حداکثر تا تاریخ1395/11/15 به آدرس ایمیل iaubushehr_yrec@yahoo.com ارسال فرمایند.

 
 

اسامی برندگان مسابقه قرآن:

 • نرگس خورموجی            
 • مسعود امینی           
 • فرشاد قنبری          
 

مسابقه عکاسی از جاذبه ­های گردشگری و فرهنگی استان بوشهر

مسابقه عکاسی از جاذبه ­های گردشگری و فرهنگی استان بوشهر

ضرورت پرداختن به جاذبه های گردشگری و بعدهای فرهنگی از اهمیت ویژه ای برخوردار است. تحولات اجتماعی و اقتصادی به شدت در گرو گردشگری و جذب گردشگران در دنیاست. از این رو، به منظور افزایش سطح آگاهی در خصوص اهمیت فرهنگ و صنعت گردشگری و افزایش مشارکت و همکاری دانشجویی در خلق ایده ها و تفکرات نوین، با رویکرد همدلی و همزبانی و تاکید بر معرفی موارد ناشناخته و کمتر شناخته شده نیاز به ابزارهای قدرتمندی از جمله عکاسی می باشد. عکاسی، رساترین ابزار اطلاع رسانی در دنیاست که بیش از هر هنر دیگری در جذب گردشگران و سرمایه گذاران موثر بوده و باعث تقویت نگرش و دید عمومی از طریق ارتقای آگاهی، ترویج اخلاق و ارزش های فرهنگی، ثبت و اشتراک گذاری پتانسیل های موجود و توجه ویژه به دستاوردها می شود.

 

قوانین و مشخصات

 • شرکت برای همه دانشجویان واحد آزاد است.
 • عکس ها باید با فرمت JPG و حجم حداقل 2 مگابایت و حداکثر 3 مگابایت ارسال شوند.
 • هر عکاس می تواند حداکثر با قطعه 5 عکس شرکت کند.
 • عکس ها می تواند به صورت رنگی و سیاه و سفید باشند.
 • عکس های ارسالی، نباید دارای امضای عکاس، قاب، واتر مارک، لوگو و... باشند.
 • ویرایش عکس ها تنها در حد اصلاح رنگ، نور و برش مجاز است. بنابراین از هر گونه ویرایش عکس که اصالت آن را تحت تأثیر قرار می دهد خودداری شود.
 • در صورتی که کیفیت آثار راه یافته مطلوب نباشد، اصل فایل با کیفیت بالاتر درخواست خواهد شد و صاحب اثر موظف به ارسال آن خواهد بود.
 • ارسال اثر و شرکت در مسابقه به منزله اعلام مالکیت معنوی عکس هاست. در صورت اثبات خلاف آن در هر مرحله، عکس ارسالی حذف شده و عواقب حقوقی آن نیز متوجه ارسال کننده خواهد بود.
 • شرکت کنندگان باید مشخصات خود را بصورت یک فایل Word که حاوی نام، نام خانوادگی، کد ملی، شماره دانشجویی و شماره تماس می باشد را به همراه نام و مکان عکس ها را ارسال نمایند. بدیهی است در صورت عدم ارسال دقیق اطلاعات فوق، از پذیرفتن آثار آنها در مسابقه خودداری می شود.
 • آثار خود را به آدرس ایمیل iaubushehr_yrec@yahoo.com ارسال نمایند و حتما در قسمت Subject ایمیل "مسابقه عکاسی" ذکر شود.

حقوقق معنوی آثار پذیرفته شده

 • برگزار کننده حق استفاده از آثار ارسالی را در نشریات، مطبوعات، سایت اینترنتی و سایر رسانه های در ارتباط با این مسابقه را با ذکر نام عکاس داشته و به نمایش در آوردن آن‌ها در سایر مکان‌ها را برای خود محفوظ نگه می‌دارد.
 • به آثاری که قوانین مسابقه را به هر نحوی نقض نماید، ترتیب اثر داده نخواهد شد.
 • شرکت در مسابقه و ارسال عکس به معنای اعلام موافقت با تمامی مقررات می‌باشد و تصمیم گیری در مورد مسائل پیش بینی نشده به عهده برگزار کننده است.
 • عکس های راه یافته به بخش مسابقه در زمان مناسب در نمایشگاه به نمایش گذاشته خواهد شد.

 

زمان بندی مسابقه

آخرین مهلت ارسال آثار: 1395/12/10

در پایان به نفرات برگزیده جوایزی اهدا خواهد شود.

 

اسامی برندگان مسابقه عکاسی از جاذبه های گردشگری و فرهنگی استان بوشهر:

 • زهرا مومنی 
 • سجاد نوروزی                
 • فاطمه جمالی