بازگشت

حضور 23 تیم در مسابقات فوتسال کارکنان دانشگاه

حضور 23 تیم در مسابقات فوتسال کارکنان دانشگاه

تاریخ: 97/11/14

در بوشهر صورت گرفت؛
آغاز مسابقات فوتسال کارکنان و اعضای هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی
مدیر ورزش قهرمانی و همگانی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: مسابقات فوتسال کارکنان و اعضای هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی در بوشهر آغاز شد.

جمشید همتی در حاشیه برگزاری مسابقات فوتسال کارکنان و اعضای هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی در بوشهر در گفتگو با روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر با تبریک ایام الله دهه مبارک فجر و پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران اظهار کرد: بسیار خرسندیم که بار دیگر همکاران ورزشکار و علاقه‌مندان به‌ورزش در قالب مسابقات ورزشی که به‌ یمن این ایام خجسته به نام جام فجر چهلم نامگذاری شده با حمایت مدیران سازمان و همکاری واحد بوشهر در کنار یکدیگر جمع شدند.

وی گفت: برنامه‌ریزی‌های مناسب مسابقات این دوره در چند رشته ورزشی برای خواهران و آقایان در نظر گرفته شده؛ به‌طوری‌که در بخش خواهران شاهد رقابت در رشته‌های بدمینتون و تنیس روی میز بودیم و در بخش براداران نیز که با رشته فوتسال آغاز شده، مسابقات با برگزاری در رشته‌های والیبال، تنیس روی‌میز و بدمینتون ادامه خواهد داشت.

مدیر ورزش قهرمانی و همگانی دانشگاه آزاد اسلامی با ابراز خرسندی از حضور پرشور همکاران و استقبال مناسب واحدهای دانشگاهی در این دور از مسابقات تشریح کرد: سوت آغاز رسمی این مسابقات، همزمان با لحظه تاریخی ورود حضرت امام خمینی (ره) به کشور زده شد و مسابقات در دو دسته یک و دو با حضور ۲۳ تیم از ۲۳ استان کشور در حال برگزاری است.

همتی درباره میزبانی واحد بوشهر از مسابقات مختلف ورزشی عنوان کرد: با پیش‌بینی انجام‌شده از شرایط کنونی آب و هوایی این شهر و اطلاع از امکانات مناسب ورزشی، رفاهی که به‌صورت مجتمع در این واحد دانشگاهی وجود دارد، دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر به عنوان میزبان انتخاب شد.

ناظر سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی در مسابقات فوتسال کارکنان و اعضای هیئت علمی یکی از اهداف مهم برگزاری مسابقات ورزشی را رضایتمندی همکاران و ایجاد انگیزه برای حضور پرانرژی آنان در محیط کار برشمرد و بیان کرد: باید تلاش مدیران سازمان به‌ویژه کمال جوانمرد سرپرست اداره کل ورزش و تربیت‌بدنی دانشگاه آزاد اسلامی و همکاری تمام واحدهای دانشگاهی که با کاستی‌های موجود، مجدد چراغ مسابقات ورزشی در دانشگاه را پرفروغ‌تر از گذشته روشن کردند، قدردانی کرد.

انتهای پیام/