بازگشت

لزوم درآمدزایی غیرشهریه‌ای با اقدامات مدبرانه و عقلانی

لزوم درآمدزایی غیرشهریه‌ای با اقدامات مدبرانه و عقلانی

تاریخ: 99/12/03

دکتر عبدالهی مطرح کرد؛
لزوم درآمدزایی غیرشهریه‌ای با اقدامات مدبرانه و عقلانی
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر با تأکید بر درآمدزایی غیرشهریه‌ای با اقدامات مدبرانه و عقلانی عنوان کرد: همواره باید امور را با تدبیر و خرد جمعی پیش برد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر، دکتر اسماعیل عبدالهی در نشست شورای اداری دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر با تأکید بر اینکه این جلسات برای مشخص شدن نقاط ضعف و قوت و رفع دغدغه‌هاست، گفت: واکاوی و ریشه‌یابی نقاط ضعف و قوت باید در این جلسات انجام شود.

وی با بیان اینکه خودمراقبتی نخستین گام برای جلوگیری از بروز خطاهای انسانی و سیستمی است، توضیح داد: اگر انجام امور با دقت و نظارت همراه شود، ضمن رضایتمندی مجموعه و ارباب رجوع از صرف هزینه و زمان برای کارهای تکراری جلوگیری خواهد شد.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر با ابراز امیدواری از استمرار و تعامل میان واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی اضافه کرد: در چهار سال گذشته با وجود کاستی‌ها اعم از گرانی و افزایش هزینه‌ها، سیل، زلزله، کرونا پیشرفت‌های خوبی در حوزه آموزشی و فناوری داشته‌ایم.

عبدالهی با تأکید بر درآمدزایی غیرشهریه‌ای و زیرساخت‌های تحقق این مهم اعم از املاک، اموال، تجهیزات، ساختارهای علمی تا نیروی انسانی متخصص و پای کار عنوان کرد: یکی از مهم‌ترین این ظرفیت‌ها، مراکز تحقیقاتی است که چهار مرکز تحقیقاتی در استان بوشهر فعال است.

۳۰ تفاهم‌نامه با نهادهای اجرایی و صنعتی استان بوشهر منعقد شده است
وی با اشاره به فعالیت کنسرسیوم تخصصی انرژی‌های نو و تجدیدپذیر دانشگاه آزاد اسلامی در استان بوشهر یادآور شد: این کنسرسیوم چهارمین کنسرسیوم مراکز تحقیقاتی دانشگاه آزاد اسلامی بعد از کنسرسیوم‌های نانو، گیاهان دارویی، امنیت غذایی است و می‌تواند برندی معتبر برای استان بوشهر در کشور و عاملی مهم در تبدیل ظرفیت‌های بالقوه استان و دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر باشد.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر با بیان اینکه ۳۰ تفاهم‌نامه همکاری با نهادهای اجرایی و صنعتی استان بوشهر منعقد شده است، تبیین کرد: همواره باید امور را با تدبیر و خردجمعی پیش برد و از تصمیم‌های شخصی و هیجانی جلوگیری کرد.

دبیر هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر با تأکید بر اینکه از مدیران و مسئولان انتظار مدیریت و راهبری است بر ضرورت گسترش سطح تعاملات میان‌بخشی و برون دانشگاهی تأکید کرد و گفت: راستی، صداقت، احترام و تکریم ارباب رجوع باید در عمل ما نهادینه شود.