بازگشت

فعالیت ۲۲ نشریه و ۱۶ کانون دانشجویی در دانشگاه آزاد اسلامی بوشهر

فعالیت ۲۲ نشریه و ۱۶ کانون دانشجویی در دانشگاه آزاد اسلامی بوشهر

تاریخ: 99/11/29

گرگین خبر داد؛
فعالیت ۲۲ نشریه و ۱۶ کانون دانشجویی در دانشگاه آزاد اسلامی بوشهر
معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر از فعالیت ۲۲ نشریه و ۱۶ کانون دانشجویی در استان بوشهر خبر داد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه زاد اسامی واحد بوشهر، باقر گرگین در جلسه شورای فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر با ارائه گزارشی از فعالیت و عملکرد معاونت دانشجویی و فرهنگی واحد بوشهر اظهار کرد: تا پیش از این ۶ نشریه دانشجویی در استان بوشهر فعال بود که با تأکید سازمان و ایجاد محیطی انگیزشی در استان، این تعداد با روندی رو به رشد به ۲۲ نشریه رسیده است.
وی درباره تعداد نشریات واحدهای دانشگاهی استان بوشهر اظهار کرد: از تعداد ۲۲ نشریه فعال، ۱۵ نشریه در واحد بوشهر، سه نشریه در واحد دشتستان فعال بوده و واحدهای اهرم، دیلم، دلوار و خارگ نیز هرکدام یک نشریه فعال دارند.
معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر درباره برنامه فرهنگی کرسی‌های آزاداندیشی نیز بیان کرد: تاکنون ثبت‌ نام از ۸۲ گروه صورت گرفته و دوره‌های آموزشی برگزار شده و منتظر تأیید نهایی هیئت داوران توسط شورای ناظر بر تشکل‌های اسلامی استان است.
گرگین با اعلام اینکه ۲۵ کانون دانشجویی ثبت‌شده در استان بوشهر وجود دارد، توضیح داد: از این تعداد، ۱۶ کانون در رشته‌های علوم انسانی و هنر، معماری و پرستاری فعال هستند که در ارزیابی استانی مرحله نخست جشنواره رشد، تعداد ۹ کانون حدنصاب بالای ۱۰۰ را کسب کرده و به مرحله کشوری ارسال خواهند شد.
وی درباره طرح ماندگار فرهنگی تدبر بوشهر عنوان کرد: سه کارگروه در طرح تدبر دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر با تمرکز و رویکرد بررسی و استخراج مفاهیم بیانیه گام دوم انقلاب، روش‌های تدریس خلاقانه و سند دانشگاه اسلامی در حال عضوگیری و فعالیت است و در آینده نزدیک جمع‌بندی مطالعات به‌صورت پیش‌نویس سند مورد بررسی قرار خواهد گرفت.