بازگشت

دانشجویان بسیجی مجدانه و در چارچوب قانون فعالیت کنند

دانشجویان بسیجی مجدانه و در چارچوب قانون فعالیت کنند

تاریخ: 99/09/05

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر:
دانشجویان بسیجی مجدانه و در چارچوب قانون فعالیت کنند
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر با تأکید بر انجام بدون‌وقفه کارها از دانشجویان بسیجی خواست تا مجدانه و در چارچوب قانون به فعالیت بپردازند و در این مسیر حمایت‌های دانشگاه را نیز در کنار خود خواهند داشت.
به گزارش‌ روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر، اسماعیل عبدالهی در مراسم تکریم و معارفه مسئولان قدیم و جدید بسیج دانشجویی واحد بوشهر با بیان اینکه بسیج دانشجویی نماد اصالت و هویت جوان ایرانی است، گفت: دانشگاه آزاد اسلامی متناسب با رویکرد جدید، بسیج دانشجویی را یک رکن مهم در ساختار دانشگاه تلقی می‌کند و هیچ‌گونه محدودیت و ممنوعیتی برای فعالیت بسیج در دانشگاه قائل نشده و نخواهد شد.

وی با تأکید بر اینکه بسیج جزء لاینفک در فعالیت‌های مردمی و انقلابی است، توضیح داد: در هر فعالیت و زمینه‌ای که بسیج و بسیجیان حضور داشته باشند، آن فعالیت با موفقیت همراه است، عملکرد بسیج بیانگر این مهم است که این نهاد همراه با انقلاب و مردم است و هر روز بر ثمرات و برکات این شجره طیبه برای مردم و نظام افزوده می‌شود.
دبیر هیئت امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر با تأکید بر انجام بدون‌وقفه امور از دانشجویان بسیجی خواست تا مجدانه و در چارچوب قانون به فعالیت بپردازند و در این مسیر حمایت‌های دانشگاه را نیز در کنار خود خواهند داشت.
عبدالهی با بیان اینکه نیروهای انقلابی بسیج، مسئولیت‌های اجتماعی و سازمانی خود را با دغدغه و بدون‌چشم‌داشت برعهده گرفته و درصدد انجام آن به نحو احسن هستند، ادامه داد: بسیج به‌عنوان ثمره انقلاب، مایه مباهات و افتخار ملت ایران است.

بیانیه‌ گام دوم سند راهبردی است
این مسئول با توجه به بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی تشریح کرد: بیانیه گام دوم رهبر معظم انقلاب، یک سند فاخر و بسیار راهبردی و وظیفه همگان برای تعالی و صلابت نظام اسلامی ایران در آن مشخص شده است، از این رو باید در سرفصل‌هایی که مورد تأکید است ورود کرده و با جدیت به آن‌ها عمل کرد.
عبدالهی با تأکید بر اینکه روحیه‌ بسیجی، جهادی و انقلابی در نسل امروز متبلور شده است، اظهار کرد: مردم ایران اسلامی لایق بهترین‌ها هستند و باید متناسب با وظایفی که رهبر انقلاب تعیین کرده‌اند، نقش خود را در خدمت‌رسانی به مردم و کشور به بهترین شکل ممکن ایفا کنند.

در این مراسم محمدمهدی خرمی به‌عنوان مسئول جدید بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر معرفی و جانشین احمد مهرزاده شد.