بازگشت

مسئول جدید بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی بوشهر معرفی شد

مسئول جدید بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی بوشهر معرفی شد

تاریخ:

با‌ حضور مسئولان؛
مسئول جدید بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی بوشهر معرفی شد
مسئول جدید بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر در مراسمی با حضور مدیران دانشگاه و بسیج دانشجویی استان معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر، مراسم تکریم و معارفه مسئولان قدیم و جدید بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر در مراسمی با حضور اسماعیل عبدالهی دبیر‌ هیئت‌ امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان و واحد بوشهر، مدیران دانشگاه و بسیج دانشجویی استان برگزار شد.
مسئول ناحیه بسیج دانشجویی عمار استان بوشهر در این جلسه با تشریح عملکرد این سازمان گفت: بسیج دانشجویی متناسب با بیانیه تمدن‌ساز گام دوم انقلاب با نگاه متفاوت، رویکرد جدیدی را در پیش گرفته است.

عبدالرضا حکیمی برازجانی با توجه‌ به اینکه براساس این رویکرد به مسئولیت‌ها و وظایف مدنظر به طور تخصصی نگاه شده است، بیان کرد: هر رشته تحصیلی متناسب با ظرفیت و تخصص خود در قبال این انقلاب و تمدن اسلامی با نگاه اثرگذار و حل مسئله باید کار عملی و عملیاتی انجام دهد و در حل مسائل و چالش‌های جامعه مسئولیت بر عهده بگیرد.
وی با تأکید بر اینکه هر فرد که قلبش برای نظام و ایران بتپد، یک بسیجی است، ادامه داد: دانشجویان باید مسئله‌محوری را مد‌نظر قرار دهند و در میدان کارزار به‌دنبال تعالی نظام مقدس اسلامی باشند.

در این مراسم محمدمهدی خرمی به‌عنوان مسئول جدید بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر معرفی و جانشین احمد مهرزاده شد.