بازگشت

راهکاری برای جلب سرمایه‌گذاران در طرح‌های تولیدی

راهکاری برای جلب سرمایه‌گذاران در طرح‌های تولیدی

تاریخ: 99/08/25

حجت‌الاسلام قاضی‌زاده مطرح کرد؛
راهکاری برای جلب سرمایه‌گذاران در طرح‌های تولیدی مسئول ن
هاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر عنوان کرد: می‌توان سرمایه‌گذاران را به شرط مشارکت در طرح‌های تولیدی فراخواند تا با جلب اعتماد و جذب سرمایه‌ آنان کارگاه‌های تولیدی راه‌اندازی شوند.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر حجت‌الاسلام سیدمهدی قاضی‌زاده در نشست هماهنگی سومین مرحله رزمایش مواسات و کمک مؤمنانه دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر با بیان اینکه دولت‌ها به تنهایی نمی‌توانند در رفع چالش‌ها و محرومیت‌زدایی موفق باشند، اظهار کرد: در بسیاری از کشورها سازمان‌های مردم‌نهاد ایجاد شده که در کنار دولت و مستقل اهداف مهمی مانند فقرزدایی، کارآفرینی، اشتغالزایی و مهارت‌افزایی را دنبال می‌کنند.
وی با بیان اینکه نیروهای مردمی به‌دلیل لمس چالش‌ها و حضور در جامعه به‌خوبی مسائل را رصد و در رفع آنان موفق بوده‌اند، افزود: نمونه قابل اعتنای این سازمان‌های مردم‌نهاد در ایران را می‌توان به حضور خودجوش و داوطلبانه مردم در جبهه‌های حق علیه باطل و نیز در حمایت‌های پشت جبهه ذکر کرد.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر با تأکید بر ایجاد شبکه‌ای منسجم و مرتبط با هم از نهادهای خیرخواهانه و مردمی در شهرستان، استان و کشور عنوان کرد: این نهادها باید با ارتباط با یکدیگر و انتقال تجربیات خود، نیازهای یکدیگر را پوشش دهند.
قاضی‌زاده با تأکید بر خریداری تولیدات و محصولات داخلی در اجرای این طرح ارزشمند، تشریح کرد: در این مسیر علاوه بر رساندن مایحتاج مورد نیاز به نیازمندان با حذف واسطه و خرید تولیدات داخل کشور، می‌توان در عمل از تولیدکننده و کشاورزان حمایت و با ارسال محصولات تولیدی هر شهر یا استان به دیگر نقاط کشور با گران‌فروشی و احتکار مبارزه کرد.

فراخوان سرمایه‌گذاران در طرح‌های تولیدی
وی با بیان اینکه می‌توان سرمایه‌گذاران را به شرط شراکت در طرح‌های تولیدی به مشارکت فراخواند، ادامه داد: می‌توان با جلب اعتماد خیران و جذب سرمایه‌ آنان کارگاه‌های تولیدی که منتظر جذب بودجه هستند را راه‌اندازی کرد و یا حتی حامی افراد صاحب اندیشه که قابلیت علمی آنان تأیید شده و ایده‌شان به منصه ظهور رسیده است، شد.
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر گفت: در جامعه اسلامی ایران، موضوع کمک و یاری دغدغه عمومی است و همگان شرکت در این امر خداپسندانه را وظیفه تلقی می‌کنند. موضوع کمک و همیاری در وجود تک‌تک ایرانیان رسوخ و نفوذ کرده است و آغاز فعالیت‌های اقتصادی و تولیدی کمک به چرخه اقتصاد کشور است و منجر به اشتغال افراد نیازمند و جویای کار خواهد شد.

نشست هماهنگی سومین مرحله از رزمایش کمک مؤمنانه دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر با تأکید بر اشتغالزایی برای نیازمندان به منظور استقلال و ایجاد درآمد پایدار برای آنان در کنار تهیه و توزیع بسته‌های معیشتی برگزار شد.