بازگشت

صرفه‌جویی در منابع و استفاده حداکثری از سرمایه‌های دانشگاه

صرفه‌جویی در منابع و استفاده حداکثری از سرمایه‌های دانشگاه

تاریخ: 98/06/31

دکتر عبدالهی تأکید کرد؛
صرفه‌جویی در منابع و استفاده حداکثری از سرمایه‌های دانشگاه
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر گفت:‌ باید صرفه‌جویی در منابع دانشگاه و بهره‌برداری حداکثری از سرمایه‌های موجود در اولویت قرار گیرد.
دکتر اسماعیل عبدالهی دبیر هیئت امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان و واحد بوشهر ظهر امروز در جلسه شواری اداری این استان با قدردانی از کارگروه استانی تنظیم سند بودجه سال ۹۹-۹۸ دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر بر اجرایی و عملیاتی شدن کامل مفاد پیش‌بینی‌شده در آن تأکید کرد و گفت: باید برنامه‌های مصوب بودجه با هماهنگی میان واحدها و مراکز آموزشی استان اجرایی شوند.

وی با بیان طرح‌های نیمه‌تمام آموزشی، پژوهشی و عمرانی دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر برای تکمیل شدن این طرح‌ها در آینده ابراز امیدواری و تصریح کرد: باید صرفه‌جویی در منابع دانشگاه و بهره‌برداری حداکثری از سرمایه‌های موجود در اولویت قرار گیرد.
دبیر هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر با تأکید بر اینکه برای عبور از روزمرگی، باید متناسب با نیازهای دانشگاه و جامعه حرکت کرد، افزود: بهره‌گیری از همه ظرفیت‌های موجود، مستلزم فعالیت در چارچوب بسته‌های جامع و فراگیر در همه ابعاد آموزشی، پژوهشی مولد و کاربردی است.

عبدالهی با یادآوری نقش مؤثر و اثرگذار اعضای هیئت علمی دانشگاه در برنامه‌ریزی‌های مختلف استان عنوان کرد: اعضای هیئت علمی دانشگاه علاوه بر رسالت آموزشی با حضور هدفمند خود، نقش راهبردی در پیشبرد اهداف دانشگاه خواهند داشت.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان بوشهر نیز که به‌عنوان میهمان ویژه در این جلسه حضور داشت با ارائه گزارشی به تشریح عملکرد و معرفی توانمندی‌های این اداره کل پرداخت و گفت: اداره کل فنی و حرفه‌ای استان بوشهر با توجه به ظرفیت‌های موجود در استان، بر آموزش‌های کاربردی و کارآفرینی متمرکز شده است.

عبدالمجید دوراهکی با بیان اینکه توانمندسازی جوانان و به‌ویژه دانشجویان در حوزه‌های مهارت‌آموزی برای ورود بهتر به بازار کار از اولویت‌های آموزش فنی و حرفه‌ای است، تصریح کرد: به همین منظور برای اجرای دوره‌های آموزشی مهارتی در دانشگاه‌های استان برنامه‌ریزی‌های ویژه شده است.