بازگشت

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر: فعالیت‌های سخت با روحیه بسیجی انجام می‌شود

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر: فعالیت‌های سخت با روحیه بسیجی انجام می‌شود

تاریخ: 1398/03/13

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر گفت: بسیاری از فعالیت‌ها و اموری که به ظاهر سخت و دشوار است با روحیه جهادی و مسئولیت‌پذیری مثال‌زدنی بسیجیان انجام شده است.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر، دکتر اسماعیل عبدالهی عصر امروز در جلسه تکریم و معارفه رئیس سابق و جدید بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر که در این واحد دانشگاهی برگزار شد، گفت: بسیج و بسیجی هیچ‌گاه سنگر خدمت‌رسانی را ترک نخواهد کرد و در هر مسئولیتی باشند، همواره بسیجی هستند و دنباله‌رو تفکر و اهداف این نهاد ارزشی خواهد بود.

وی اضافه کرد: بسیاری از فعالیت‌ها و اموری که به ظاهر سخت و دشوار است با روحیه جهادی و مسئولیت‌پذیری مثال‌زدنی بسیجیان انجام شده است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر با اعلام رضایت از عملکرد مجموعه بسیج دانشجویی عنوان کرد: قطعاً از هر فردی که از این پس مسئولیت بپذیرد انتظار این است که با جدیت مأموریت‌های این شجره طیبه را به سرانجام نیک برساند

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر ، در این جلسه که با حضور رضا آبشیرینی مسئول بسیج دانشجویی ناحیه عمار بوشهر برگزار شد از زحمات سعید خورند قدردانی و ابراهیم نیکخواه به عنوان مسئول جدید بسیج برادران و زهرا دهقان به عنوان مسئول جدید بسیج خواهران دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر معرفی شدند.