بازگشت

تجارب دانشگاه آزاد اسلامی حاصل بیش از ۳ دهه سرمایه‌گذاری علمی و فکری است

تجارب دانشگاه آزاد اسلامی حاصل بیش از ۳ دهه سرمایه‌گذاری علمی و فکری است

تاریخ: 98/02/16

رئیس دانشگاه آزاد بوشهر:
تجارب دانشگاه آزاد اسلامی حاصل بیش از ۳ دهه سرمایه‌گذاری علمی و فکری است
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر، تجارب و دستاوردهای دانشگاه آزاد اسلامی را حاصل سرمایه‌گذاری‌های عظیم علمی و فکری در بیش از سه دهه دانست.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر، اسماعیل عبدالهی در دیدار با فتح‌الله نوروزی فرماندار کنگان با بیان اینکه دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر با ظرفیت‌های بالقوه خود می‌تواند نقش ویژه‌ای در اجرا و پیاده‌سازی بسیاری از برنامه‌ها، طرح‌ها و مأموریت‌های سازمان‌ها و نهادهای مختلف ایفا کند، اظهار کرد: تجارب و دستاوردهای دانشگاه آزاد اسلامی حاصل سرمایه‌گذاری‌های عظیم علمی و فکری در بیش از سه دهه است.

وی با تأکید بر اینکه دانشگاه آزاد اسلامی همواره و در تمام سال‌ها روند مثبت و رو به رشد خود را حفظ کرده است، عنوان کرد: این دانشگاه با سرمایه‌‌های مادی و غیرمادی خود توانایی همکاری در بخش‌های صنعتی، کشاورزی، آبزیان، فعالیت‌های ورزشی، فرهنگی، تفریحی، گردشگری، درمانی و تحقیقاتی را داراست.
دبیر هیأت امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان و واحد بوشهر با بیان اینکه چهار برنامه علمی مهم در دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر تدوین شده و در حال پیاده‌سازی و اجراست، عنوان کرد: این برنامه‌ها در حوزه‌های دریا و آبزیان، دریانوردی، نفت و گاز و کشاورزی جهت‌گیری شده است.

وی با بیان اینکه در راستای ارتباط بهتر و مؤثرتر دانشگاه با صنعت و جامعه، ۲۵ تفاهم‌نامه همکاری میان این دانشگاه با نهادهای مهم استان به امضا رسیده است، اذعان کرد: دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر زمینه فعالیت با هر سلیقه و تخصصی را پاسخگوست.
فتح‌الله نوروزی فرماندار کنگان نیز در این دیدار خواستار ارتقای سطح کیفی و کاربردی دانشگاه آزاد اسلامی مرکز کنگان و تبدیل آن به واحد شد و بر توسعه تحصیلات تکمیلی و ایجاد رشته‌های علوم دریایی در برنامه‌های توسعه‌ای دانشگاه آزاد اسلامی تأکید کرد.