بازگشت

برپایی موکب خدمت‌رسانی دانشگاه آزاد اسلامی بوشهر در اهواز

برپایی موکب خدمت‌رسانی دانشگاه آزاد اسلامی بوشهر در اهواز

تاریخ: 98/01/27

عبدالهی خبر داد:
برپایی موکب خدمت‌رسانی دانشگاه آزاد اسلامی بوشهر در اهواز
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر گفت: موکب خدمت‌رسانی این واحد دانشگاهی در شهر اهواز برپا شده است.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر، اسماعیل عبدالهی در سفر به مناطق سیل‌زده استان خوزستان با حضور در موکب خدمت‌رسانی دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر، عزم جهادی و همگانی، اتحاد، زحمات خستگی‌ناپذیر، همت بلند و خدمات شبانه‌روزی تمامی نهادها، سازمان‌ها و مردم کشور در کمک‌رسانی به مناطق و هموطنان سیل‌زده را مایه امید برای کشور برشمرد و اظهار کرد: این نوع‌دوستی عظیم که برگرفته از فرهنگ عمیق و ناب ایرانی اسلامی است، سرمایه‌ای عظیم و زوال‌ناپذیر برای ایران و ایرانی است.

وی با اشاره به اراده ملی و همبستگی اقشار ملت برای برطرف کردن مشکلات ناشی از سیل، ابراز امیدواری کرد که در راستای این فرهنگ همیاری مشکلات، مسائل و کمبودهای مردم در مناطق سیل‌زده برطرف شود.
دبیر هیئت‌امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر با تأکید بر اینکه این دانشگاه به عنوان بخشی از نظام اسلامی در کنار مردم بودن را وظیفه شرعی خود می‌داند، خاطرنشان کرد: دانشگاه آزاد اسلامی خود را وام‌دار مردم دانسته و اعتقاد داریم هرآنچه این دانشگاه در طول سالیان گذشته به دست آورده، ثمره اعتماد و حمایت مردم بوده و امیدوارم این خدمات کوچک که در حد توان دانشگاه است، مورد قبول درگاه الهی، مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی) و مردم شریف و رنج‌دیده قرار گیرد.

عبدالهی با قدردانی از فعالیت همکاران دانشگاهی در موکب خدمت‌رسانی دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر، از فضای همدلی و مخلصانه این موکب ابراز خرسندی کرد و اجر و ثواب معنوی این خدمت‌رسانی را ذخیره اخروی آنان دانست.
وی یادآور شد: استان بوشهر به عنوان معین شهرستان باوی خوزستان با ۱۰۰ هزار نفر جمعیت شامل سه شهر و ۳۸ روستا در زمینه رسیدگی به مردم تعیین شده و موکب خدمت‌رسانی دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر در شهر اهواز برپا شده است.

در این سفر سردار علی رزمجو فرمانده سپاه امام صادق(ع) بوشهر، حجت‌الاسلام موسی کمالی امام جمعه خارگ، حجت‌الاسلام مصلح امام جمعه برازجان و تنی از چند از رؤسا و مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر حضور داشتند و برخی از روستاهای سیل‌زده در شهرستان باوی در حوزه آبریز کارون و کرخه مورد بازدید قرار گرفت.