بازگشت

ارسال کمک‌های غیرنقدی دانشگاه آزاد اسلامی بوشهر به مناطق سیل‌زده

ارسال کمک‌های غیرنقدی دانشگاه آزاد اسلامی بوشهر به مناطق سیل‌زده

تاریخ: 98/01/21

عبدالهی خبر داد:
ارسال کمک‌های غیرنقدی دانشگاه آزاد اسلامی بوشهر به مناطق سیل‌زده
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر گفت: نخستین محموله کمک‌های غیرنقدی این دانشگاه به مناطق سیل‌زده لرستان ارسال شد.
اسماعیل عبدالهی در گفتگو با روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر با اعلام ارسال نخستین محموله کمک‌های غیرنقدی دانشگاهیان این استان به سیل‌زدگان لرستان اظهار کرد: با توجه به وضعیت هموطنان سیل‌زده کشورمان و خسارت‌هایی که سیل به مناطق مختلف کشور وارد کرد، دبیرخانه هیئت امنای استان و دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنگستان(اهرم)، مسئول هماهنگی و جمع‌آوری کمک‌های نقدی و غیرنقدی واحدها و مراکز دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر شدند و این کمک‌ها به مناطق سیل‌زده ارسال و تحویل دانشگاه آزاد اسلامی لرستان شد.

وی خاطر‌نشان کرد: کمک‌های دریافت شده از واحدها و مراکز استان مشتمل بر اقلام و لوازم بهداشتی، پتو، لباس، آب‌معدنی، مواد‌غذایی، خرما، کنسرو و سایر مایحتاج ضروری دیگر است.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر با بیان اینکه تهیه لوازم ضروری برای سیل‌زدگان در این شرایط سخت و طاقت‌فرسا می‌تواند تأثیر زیادی در کاهش درد و رنج آنان داشته باشد، ادامه داد: حمایت از هموطنان سیل‌زده و جمع‌آوری کمک‌های نقدی و غیرنقدی مطابق وظیفه ملی و شرعی ادامه دارد و روزهای آینده نیز به این مناطق ارسال خواهد شد.

عبدالهی با بیان اینکه موکب خدمت‌رسانی این دانشگاه تا چند روز آینده در استان خوزستان برپا می‌شود، یادآور شد: دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر با تمام ظرفیت در کمک‌رسانی و کاهش آلام هموطنان سیل‌زده تلاش خواهد کرد.