بازگشت

دانشگاه آزاد اسلامی در قله رفیع ورزش کشور قرار گرفته است

دانشگاه آزاد اسلامی در قله رفیع ورزش کشور قرار گرفته است

تاریخ: 97/12/09

مدیرکل ورزش دانشگاه آزاد اسلامی:
دانشگاه آزاد اسلامی در قله رفیع ورزش کشور قرار گرفته است
مدیرکل ورزش و تربیت‌بدنی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: دانشگاه آزاد اسلامی سعی کرده در قله رفیع ورزش کشور قرار بگیرد که بحمدالله این مهم محقق شده است.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر کمال جوانمرد صبح امروز در مراسم اختتامیه مسابقات بدمینتون و تنیس روی میز کارکنان و اعضای هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی جام فجر چهلم در بخش برادران با قدردانی از میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر گفت: این واحد دانشگاهی در دو ماه اخیر میزبان شایسته‌ای در برگزاری ۶ مسابقه ورزشی برای کارکنان و اعضای هیئت علمی با نام جام فجر چهلم و مسابقات فوتبال چمنی دانشجویان با عنوان جام شهید رئیسعلی دلواری بود.
وی با تأکید بر اینکه مسابقات ورزشی بعد از وقفه سه‌ساله مجدداً با حمایت‌های دکتر طهرانچی، دکتر ولایتی و دکتر کلانتری برگزار شد، اظهار کرد: امسال در کشور ۳۰ مسابقه در بخش دانشجویان و ۶ مسابقه در بخش کارکنان و اعضای هیئت علمی انجام شد که برگزاری این رویدادهای ورزشی در این سطح قطعاً کاستی‌هایی با خود داشته که امید است مشکلات پیش‌آمده بر ما بخشیده شود.
مدیرکل ورزش و تربیت‌بدنی دانشگاه آزاد اسلامی با تشریح عملکرد ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی در همه بخش‌ها بیان کرد: امسال تیم‌های دانشگاه آزاد اسلامی در ۱۶ رشته ورزشی مسابقات کشوری، موفق ظاهر شدند و با حضور در فینال مسابقات مختلف مجوز حضور در مسابقات آسیایی را کسب کردند.
جوانمرد با تأکید بر اینکه دانشگاه آزاد اسلامی سعی کرده در قله رفیع ورزش کشور قرار بگیرد که بحمدالله این مهم محقق شده است، افزود: مدال‌آوری اعضاء تیم دانشگاه آزاد اسلامی در مسابقات تکواندوی آسیایی دلیل این ادعا است.
وی با بیان اینکه تقویم ورزشی دانشگاه برای سال آینده مشخص شده است، تشریح کرد: اگر هیئت رئیسه دانشگاه مانند سال گذشته تعطیلات مرداد را برای دانشگاه تصویب کند، مسابقات کارکنان و اعضاء هیئت علمی دانشگاه در این ماه انجام خواهد شد تا بازیکنان تیم‌های ورزشی بتوانند به همراه خانواده به شهرهای برگزاری مسابقات اعزام شوند و با یک تیر دونشان را هدف قرار داده باشیم.
مدیرکل ورزش و تربیت‌بدنی دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه با پیش‌بینی‌های انجام‌شده، لیگ فرهیختگان در چند رشته ورزشی پرطرفدار به ویژه فوتسال در سال آینده انجام خواهد شد، عنوان کرد: با برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده، استان‌های کشور در ۱۰ منطقه تقسیم‌بندی خواهند شد و مسابقات در یک بازه یک ماه به صورت رفت و برگشت انجام می‌شود.
جوانمرد افزود: دانشگاه به دنبال ایجاد فضایی شاداب و پرنشاط برای کارکنان، استادان و اعضای خانواده‌های این عزیزان بوده که به این منظور مسابقات ورزشی برای فرزندان کارکنان نیز برای سال آینده در نظر گرفته شده است.
وی با قدردانی از حضور تیم‌ها و بازیکنان در مسابقات مختلف، ابراز امیدواری کرد تا با این حضور پرشور چراغ مسابقات ورزشی کارکنان را همچنان پرفروغ نگه داشته شود.