بازگشت

تجلیل از همسر شهید شهریاری در کنفرانس هسته‌ای ایران

تجلیل از همسر شهید شهریاری در کنفرانس هسته‌ای ایران

تاریخ: 97/12/02

در آیین اختتامیه صورت گرفت؛
تجلیل از همسر شهید شهریاری در کنفرانس هسته‌ای ایران
همسر شهید شهریاری در آیین اختتامیه بیست و پنجمین کنفرانس هسته‌ای ایران در بوشهر تجلیل شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر، در آیین اختتامیه بیست و پنجمین کنفرانس هسته‌ای ایران در بوشهر از همسر شهید شهریاری که به عنوان مهمان ویژه در بوشهر و در این کنفرانس حضور داشت، تجلیل شد.
بهجت قاسمی در این مراسم با قدردانی از برگزارکنندگان بیست و پنجمین کنفرانس هسته‌ای ایران، انجمن هسته‌ای کشور و میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی و مردم استان بوشهر گفت: حضور در استان بوشهر و در کنار مردمان خونگرم و صمیمی این استان، خاطره به یادماندنی را برای من از سفر به این استان به یادگار گذاشت.
وی با بیان اینکه کنفرانس هسته‌ای یادگار و دستاوردی از تلاش‌های قدیمی‌های دانش هسته‌ای و دانشمندان آغازین راه هسته‌ای کشور است، تصریح کرد: دکتر عباسی و دکتر شهریاری از پایه‌گذاران برگزاری این کنفرانس بودند.
همسر شهید شهریاری با تأکید بر پویا نگه‌داشتن این کنفرانس خاطرنشان کرد: حضور شما جوانان مایه دلگرمی بوده و باید ادامه‌رو راه این شهیدان گرانقدر هسته‌ای باشید؛ چراکه آینده کشور، دانش و پیشرفت‌های کشور در دستان شما است.
قاسمی با بیان اینکه تاریخ همواره در حال گذر است، تصریح کرد: ایران اسلامی از این برهه‌های حساس کم به خود ندیده است؛ اما هربار به یاری پروردگار از این چالش‌ها و تهدیدها به سلامت و با عزت عبور کرده است.
وی اضافه کرد: اگر ثابت‌قدم بر آرمان‌های خود و انقلابمان بایستیم، قطعاً به پیروزی و موفقیت دست خواهیم یافت.
دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر نیز در این مراسم از همسر شهید شهریاری تجلیل کرد.