بازگشت

برگزاری مسابقات ورزشی برای خانواده کارکنان و اعضای هیئت علمی

برگزاری مسابقات ورزشی برای خانواده کارکنان و اعضای هیئت علمی

تاریخ: 97/11/17

جوانمرد خبر داد:
برگزاری مسابقات ورزشی برای خانواده کارکنان و اعضای هیئت علمی
مدیرکل ورزش و تربیت‌بدنی دانشگاه آزاد اسلامی از برگزاری مسابقات ورزشی برای فرزندان و همسران کارکنان و اعضای هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی در تابستان ۹۸ خبر داد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر، کمال جوانمرد عصر امروز در آیین اختتامیه مسابقات فوتسال کارکنان و اعضای هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی در بوشهر با قدردانی و تشکر از تمام داوران، برگزارکنندگان، تیم‌ها و سرپرستان ورزشی، میزبانی واحد بوشهر و حمایت مدیران سازمان مرکزی این دانشگاه گفت: خوشبختانه با دید باز و نگاه مناسب دکتر ولایتی و دکتر طهرانچی به امر ورزش در دانشگاه و اختصاص بودجه مناسب، دیگر دیوار ورزش دانشگاه کوتاه نیست.

مدیرکل ورزش و تربیت‌بدنی دانشگاه آزاد اسلامی ادامه داد: شاهد این ادعا برگزاری مسابقات متعدد ورزشی در چند ماه اخیر بعد از وقفه چندساله با حمایت رئیس هیئت مؤسس و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی است.

جوانمرد با تأکید بر اینکه فعالیت‌های ورزشی دانشگاه در سال ۹۷ تاکنون کارنامه قابل قبول و پرباری از خود به‌جا گذاشته و تا پایان سال نیز ادامه خواهد داشت، تشریح کرد: خوشبختانه علاوه بر مسابقات ورزشی دانشجویی، کارکنان و اعضای هیئت علمی، تمام ۱۶ تیم دانشگاه آزاد اسلامی در لیگ‌های برتر کشور موفق به کسب نتایج درخشانی شده‌اند.

وی با بیان اینکه در اداره تیم‌های ورزشی و برگزاری مسابقات سعی بر آن شده تا با سرمایه فرهنگی موفقیت کسب شود و نه با سرمایه اقتصادی، عنوان کرد: با داشتن سرمایه نقدی مدیریت و حتی کسب موفقیت آسان است.

این مسئول با بیان اینکه در دانشگاه آزاد اسلامی به‌دنبال کسب موفقیت با کمترین هزینه‌ها هستیم، اظهار کرد: دانشگاه آزاد اسلامی با تکیه بر ظرفیت و داشته‌های خود اعم از جوانان ورزشکار در بخش دانشجویی و کارکنان و نیز ظرفیت و بستر مناسب فیزیکی، تیم‌های مختلفی را رهسپار مسابقات در لیگ‌های کشوری کرده است.

مدیرکل ورزش و تربیت‌بدنی دانشگاه آزاد اسلامی کارکنان و اعضای هیئت علمی را ستون فقرات بدنه دانشگاه برشمرد و تصریح کرد: همان‌گونه که با برنامه‌های مختلف در تلاشیم تا فضایی شاداب و پرنشاط برای کارکنان و استادان در دانشگاه ایجاد کنیم، بیش از آن معتقدیم که برای حصول این نتیجه باید به خانواده آنان نیز توجه شود.

وی ادامه داد: با تصویب بودجه در سازمان مرکزی دانشگاه، دو برنامه لیگ داخلی دانشگاه با عنوان لیگ فرهیختگان و مسابقات ورزشی خانواده کارکنان در تابستان از سال آینده اجرایی می‌شود که البته تیم فنی در حال برنامه‌ریزی برای اجرای مناسب و بهینه آن هستند.

جوانمرد با تبریک چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران گفت: ورزش به‌عنوان یک قدرت نرم و عامل اصلی سلامت و نشاط، مهم‌ترین ابزار برای خنثی‌کردن سناریوی دشمن یعنی ایجاد ناامیدی و بی‌انگیزگی در مردم نسبت به انقلاب است.

مسابقات فوتسال کارکنان و اعضای هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی (دسته یک و دو) امروز با قهرمانی تیم‌های فارس و بوشهر به پایان رسید.