بازگشت

اعلام نفرات و تیم‌های برتر مسابقات تنیس روی میز و بدمینتون

اعلام نفرات و تیم‌های برتر مسابقات تنیس روی میز و بدمینتون

تاریخ:

در بخش بانوان صورت گرفت؛ اعلام نفرات و تیم‌های برتر مسابقات تنیس روی میز و بدمینتون مسابقات بدمینتون و تنیس‌ روی‌ میز کارکنان و اعضای هیئت‌ علمی دانشگاه آزاد اسلامی در بخش بانوان با معرفی تیم‌ها و نفرات برتر در بوشهر به کار خود پایان داد.

مسئول تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر درباره تیم‌های اول تا سوم و نفرات برتر مسابقات بدمینتون و تنیس‌روی‌میز کارکنان و اعضای هیئت‌ علمی دانشگاه آزاد اسلامی با نام «فجر چهلم» در بخش بانوان به روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر گفت: در مسابقات تیمی رشته بدمینتون که با شرکت هشت تیم از استان‌های یزد، کرمان، چهارمحال و بختیاری، فارس، تهران، زنجان و سازمان مرکزی در دو گروه چهار تیمی برگزار شد به ترتیب تیم‌های چهارمحال و بختیاری اول، علوم و تحقیقات دوم و تیم‌های یزد و فارس به مقام سوم مشترک شدند.

سیدنوید شاهروبندی، نفرات برتر مسابقات انفرادی را که به‌صورت حذفی برگزار شده، چنین معرفی کرد: اکرم جعفری از استان چهارمحال و بختیاری نفر اول و صاحب گردن‌آویز برتر شد و مرضیه جوهری از استان یزد مقام دوم و الهه نوری‌زاده از چهارمحال و بختیاری و اعظم یگانه از علوم تحقیقات سوم مشترک شدند.

مسئول اجرایی مسابقات بدمینتون و تنیس‌روی‌میز کارکنان و اعضای هیئت‌ علمی دانشگاه آزاد افزود: سعیده حکیم‌آرا از شیراز سرپرست فنی مسابقات و نماینده فدراسیون بدمینتون در این مسابقات بود.

وی با بیان اینکه مسابقات تنیس روی میز دانشگاه آزاد اسلامی با شرکت ۹ تیم برگزار شد، تصریح کرد: تیم‌های یزد، نجف آباد، اصفهان، فارس، گیلان، قم، تهران، کرمانشاه و سازمان مرکزی در دو ماده تیمی و انفرادی با هم به رقابت پرداختند که در پایان تیم تهران مقام نخست را به خود اختصاص داد و تیم فارس به مقام دوم دست یافت و تیم‌های گیلان و اصفهان نیز سوم مشترک شدند.

شاهروبندی ادامه داد: در بخش انفرادی نیز به ترتیب سمیه بخشی از تهران مقام اول، فاطمه دستغیب از فارس مقام دوم و ربابه قربانی از گیلان و فرانک سهیلی‌نژاد از تهران سوم مشترک شدند.

وی یادآور شد: پوران رحیمی نماینده فدراسیون و سرپرست فنی این مسابقات بود.