بازگشت

ایستادگی امروز نشأت گرفته از خط و مشی شهیدان است

ایستادگی امروز نشأت گرفته از خط و مشی شهیدان است

تاریخ: 97/09/07


ایستادگی امروز نشأت گرفته از خط و مشی شهیدان است
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بوشهر گفت: ایستادگی امروز ایران اسلامی در برابر توطئه‌ها و خدعه‌های دشمنان، نشأت گرفته از خط و مشی شهیدان است.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر، رئیس، معاونان، کارکنان، استادان و جمعی از دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر به مناسبت هفته بسیج با حضور در گلزار شهدای بوشهر افزون بر ادای احترام به مقام والای شهدا با نثار فاتحه و اهدای گل برمزار شهدا، یاد و خاطره آنان را گرامی داشتند و با آرمان‌های امام راحل و شهدای والامقام انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس تجدید بیعت کردند.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بوشهر در این مراسم معنوی با بیان اینکه ما در ایران اسلامی هرچه داریم به برکت خون شهداست، گفت: ایستادگی امروز ایران اسلامی در برابر توطئه ها و خدعه‌های دشمنان، نشأت گرفته از خط و مشی شهیدان است.
اسماعیل عبداللهی ادامه داد: شهدا، ایثار را با نثار جان خویش در راه حق و حقیقت معنا کردند و امروز وظیفه ما زنده نگاه‌‌داشتن این ارزش‌‌هاست.
دبیر هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر با تأکید بر اینکه باید با جان و دل از دستاوردهای انقلاب اسلامی و شهدا پاسداری کنیم، اظهار کرد: این امانتی است در دستان ما که باید آن را به نسل‌های آینده انتقال دهیم.