بازگشت

آغار ثبت‌نام مراسم ازدواج دانشجویی در دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر

آغار ثبت‌نام مراسم ازدواج دانشجویی در دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر

تاریخ: 97/08/30

حجت‌الاسلام حسینی خبر داد
آغار ثبت‌نام مراسم ازدواج دانشجویی در دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ آزاد اسلامی استان بوشهر از آغار ثبت‌نام بیست و دومین مراسم ازدواج دانشجویی در استان بوشهر خبر داد.
حجت‌الاسلام سیدمرتضی حسینی در گفتگو با روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر از آغار ثبت‌نام بیست و دومین مراسم ازدواج دانشجویی در استان بوشهر خبر داد.
به گفته وی، زوج‌های دانشجو با مراجعه به سایت www.ezdevaj.org یا www.iaub.nahad.ir مراجعه و برای شرکت در این مراسم ثبت‌نام کنند.
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ آزاد اسلامی استان بوشهر گفت: زوج‎های دانشجویی که تاریخ عقد آنها در فاصله زمانی یکم فروردین سال ۱۳۹۶ تا یکم دی سال جاری باشد، برای شرکت در این مراسم ثبت‌نام کنند. حسینی با بیان اینکه ثبت‌نام از زوج‌های دانشجو آغاز شده است، تصریح کرد: دانشجویان باید پس از انجام ثبت‌نام اینترنتی، مدارک لازم که شامل کپی صفحه یک تا ۵ عقدنامه، کپی کارت ملی زوجین، کپی شناسنامه تمام صفحات زوجین، تصویر ثبت‌نام اینترنتی، کپی کارت دانشجویی یا گواهی اشتغال به تحصیل ثبت‌نام کننده که تا پایان بهمن ماه اعتبار داشته باشد را با یک عدد پوشه و گیره برای تأیید به دفتر نهاد رهبری دانشگاه ارائه کنند.
وی با تأکید بر اینکه یکی از اقداماتی که برای جلوگیری از بالا رفتن سن ازدواج می‌توان انجام داد، فراهم کردن فرصت و فضا‌ها برای ازدواج آسان جوانان است، اظهار کرد: ازدواج کانون آرامش برای روح و روان انسان است و سبب رزق و تقویت هر چه بیشتر فرهنگ و اخلاق می‌شود.
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ آزاد اسلامی استان بوشهر ازدواج را یکی از مهم‌ترین مسائل زندگی هر فرد دانست و اظهار کرد: ازدواج دانشجویی، الگوی مناسبی برای ازدواج جوانان است، چراکه نگاه مادی‌گرایانه به زندگی در آن وجود ندارد. حسینی از اعزام زوج‌های دانشجو به مشهد مقدس در قالب طرح ویژه فرهنگی هم‌سفر تا بهشت و برگزاری کارگاه آموزشی ویژه مزدوجین همراه با برنامه جشن ازدواج دانشجویی در استان خبر داد.