بازگشت

مسابقات ورزشی کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر برگزار شد

مسابقات ورزشی کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر برگزار شد

تاریخ: 97/08/27

در بخش برادران؛
مسابقات ورزشی کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر برگزار شد
مسابقات ورزشی کارکنان و اعضای هیأت علمی برادر استان بوشهر در رشته دارت، فوتسال، تنیس روی میز و بدمینتون برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر، مسابقات ورزشی ویژه کارکنان و اعضای هیأت علمی برادر استان بوشهر به‌مدت یک‌هفته و به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر در مجموعه ورزشی چندمنظوره امیرالمؤمنین(ع) مجتمع آموزشی این دانشگاه واقع در عالی‌شهر برگزار شد.
در این مسابقات که با حضور تیم‌ها و ورزشکارانی از واحدها و مراکز آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر برگزار شد، در رشته ورزشی تنیس روی میز که با حضور هفت واحد و مرکز دانشگاهی به‌صورت تیمی و انفرادی برگزار شد، در بخش تیمی، تیم‌های بوشهر، دلوار و گناوه به ترتیب اول تا سوم شدند و در بخش انفرادی نیز آقایان سید علی تربن از واحد گناوه اول، داود درخشان از واحد بوشهر مقام دوم و اکبر فلاحتکار خمیران دیگر ورزشکار واحد بوشهر و حسین شیخیانی از واحد دلوار به‌صورت مشترک سوم شدند.

در رشته ورزشی دارت که با حضور ۳۲ شرکت‌کننده از هشت واحد و مرکز دانشگاهی به‌صورت ناین دارت برگزار شد، عارف فاضلی از واحد گناوه، مهدی غریبی از واحد دلوار مقام دوم و ابوالفضل خسروی از واحد دشتستان و ایمان مصری از واحد بوشهر به‌صورت مشترک حائز رتبه‌های برتر شدند.
رشته ورزشی بدمینتون نیز با حضور ۲۶ ورزشکار از پنج واحد و مرکز به‌صورت انفرادی و تک حذفی برگزار شد و در پایان عباس محمدی‌فرد از واحد خارگ اول، میثم سیاسی از دشتستان دوم و محمدرضا جهانگیری از خارگ و سیدمصطفی هاشمی از گناوه مشترکا سوم شدند.
در فوتسال که پرطرفدارترین و مهیج‌ترین رشته ورزشی این مسابقات بود، ۹ واحد و مرکز حضور داشتند که پس از برگزاری بازی‌های گروهی و حذفی، بوشهر در فینال دشتستان را شکست داد و به‌عنوان قهرمان دست یافت و واحد اهرم نیز سوم شد.