بازگشت

کارگاه‌های آموزشی، راهی قابل اتکا برای بهره‌گیری از ظرفیت کارکنان

کارگاه‌های آموزشی، راهی قابل اتکا برای بهره‌گیری از ظرفیت کارکنان

تاریخ: 97/08/23

حسین‌افشاری مطرح کرد:
کارگاه‌های آموزشی، راهی قابل اتکا برای بهره‌گیری از ظرفیت کارکنان معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد بوشهر، کارگاه‌های آموزشی را بستری برای پویایی کارکنان و راهی قابل اتکا به‌منظور بهره‌گیری از ظرفیت بالقوه آنان دانست.
مهران حسین‌افشاری در گفتگو با روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر با بیان اینکه بازآموزی و به‌روزکردن اطلاعات کارکنان سازمان‌ها و ادارات از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است، گفت: کارگاه‌های آموزشی بستری مناسب برای حرکت به سمت پویایی کارکنان و راهی قابل اتکا برای بهره‌گیری از ظرفیت بالقوه آنان است.
وی تحول اداری، افزایش دانش شغلی، آموزش و بازآموزی آموخته‌های کارکنان را اولویت‌های مهم حوزه اداری واحد بوشهر در سال جاری معرفی و عنوان کرد: قطعاً یادگیری مباحث و مسائل جدید، زمینه‌ساز تحولات بزرگ در ارائه بهتر و باکیفیت‌تر خدمات خواهد شد.
حسین‌افشاری با تأکید بر اینکه افزایش دانش شغلی کارکنان باعث افزایش بهره‌وری خواهد شد، تصریح کرد: آشنایی با آخرین شیوه‌های نوین کاری و استفاده از تجربیات ارزشمند دیگران به ارتقای کمی و کیفی سطح فعالیت‌ها کمک می‌کند؛ چراکه آموزش امری مهم برای پیشبرد اهداف سازمانی است.
معاون توسعه مدیریت و منابع واحد بوشهر، شناسایی نیازهای آموزشی کارکنان و تنظیم محتوای کارگاه‌های آموزشی مطابق با آن و بهره‌گیری از استادان مجرب را از راهکارهای مهم اثربخشی آموزش کارکنان دانست و عنوان کرد: این مهم با تشکیل کارگروه‌های ویژه تولید فكر و كارگاه‌های حل مسأله در واحد بوشهر ساماندهی شده که خوشبختانه نتایج خوبی را با خود به همراه داشته است.
حسین‌افشاری با بیان اینکه از ابتدای سال جاری تاکنون ۶ کارگاه مسائل و مقررات مالیاتی، آیین‌ نگارش و مکاتبات اداری، بهداشت عمومی، مدیریت خلاق، آشنایی با شبکه‌های توزیع برق، آشنایی با نرم‌افزار اصالت‌سنجی پایان‌نامه‌ها برگزار شده است، اظهار کرد: برخی از این کارگاه‌ها به‌طور ویژه برای گروهی خاص از همکاران و برخی به‌طور عمومی برگزار شده است که در همه آنها به‌دنبال توانمندسازی و هماهنگی کارکنان و نیز اجرای بهینه و مؤثر مجموعه مقررات و دستورالعمل‌ها بوده‌ایم.