بازگشت

اردوی تشکیلاتی حیات طیبه ۲ در دانشگاه آزاد بوشهر برگزار می‌شود

اردوی تشکیلاتی حیات طیبه ۲ در دانشگاه آزاد بوشهر برگزار می‌شود

تاریخ: 97/08/20

آذر امسال؛
اردوی تشکیلاتی حیات طیبه ۲ در دانشگاه آزاد بوشهر برگزار می‌شود
اردوی تشکیلاتی حیات طیبه ۲ با حضور ۳۵۰ دانشجوی استان‌های فارس، بوشهر، کهگیلویه و بویراحمد و خوزستان به‌مدت پنج روز برگزار می‌شود.
نماینده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در هیأت نظارت بر تشکل‌های اسلامی سیاسی دانشگاهیان استان بوشهر در حاشیه جلسه هماهنگی برگزاری اردوی حیات طیبه اظهار کرد: مهم‌ترین و اساسی‌ترین گام در راستای ارتقای سطح توانمندی نیروهای متعهد و متدین نظام اسلامی، آموزش آنان براساس معیارهای انقلابی و ارزش‌های دینی است.
سیدمرتضی محمودی با بیان اینکه یکی از کاربردی‌ترین راهکارهای اثربخشی بیشتر آموزش، برگزاری اردوهای متمرکز است، عنوان کرد: اردوی حیات طیبه برای شرکت‌کنندگان آن با هدف کسب مهارت‌های لازم تشکیلاتی و ایجاد انگیزه‌های لازم برای ارتقای توان تشکیلاتی افراد برگزار می‌شود.
وی با تأکید بر اینکه اردوهای تشکیلاتی، دانشجومحور است، تصریح کرد: بخش عظیمی از اجرای این اردو به دانشجویان واگذار شده، چرا که این اردو در حقیقت تمرین و مشق مسئولیت‌پذیری، مدیریت و شکوفایی خلاقیت برای دانشجویان است.

نماینده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در هیأت نظارت بر تشکل‌های اسلامی سیاسی دانشگاهیان استان بوشهر با بیان اینکه برنامه‌های پیش‌بینی شده در اردوی حیات طیبه در چهار محور آموزشی، مهارتی، سخنرانی (پرسش و پاسخ) و تفریحی - ورزشی در نظر گرفته شده است، گفت: با شناسایی استادان شاخص و حضور چهره‌های برجسته سیاسی، عناوینی همچون جریان‌شناسی، اندیشه سیاسی، معرفت‌شناسی برای کلاس‌های آموزشی و مدیریت تشکیلاتی، اخلاق تشکیلاتی، خلاقیت فرهنگی، سواد رسانه، آسیب‌شناسی اجتماعی برای کارگاه‌های مهارتی و بررسی مسائل سیاسی، اجتماعی، علمی، فرهنگی در جلسات هم‌اندیشی و کرسی‌های آزاداندیشی مد نظر قرار گرفته است.
وی ادامه داد: برگزاری مسابقات ورزشی، گشت دریایی، نمایشگاه عکس،کتاب و پوستر، نقد و اکران فیلم، بازدید از موزه، اماکن تاریخی، فرهنگی و متبرکه همراه با اجرای مراسم مذهبی و ادعیه از برنامه رفاهی و تفریحی این اردو خواهد بود.
نماینده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در هیأت نظارت بر تشکل‌های اسلامی سیاسی دانشگاهیان استان بوشهر افزود: واحد بوشهر قابلیت‌ها و زیرساخت‌های بسیار مطلوب و ظرفیت‌های انسانی آمادگی کامل در برگزاری این اردوی متمرکز را دارد و امید است به نحو شایسته این دوره را برگزار کنیم.
این جلسه با حضور رؤسای واحدهای خارگ و خورموج، رئیس حوزه ریاست و روابط عمومی، معاون دانشجویی و فرهنگی و مدیرکل دانشجویی، آموزش و مسئول بسیج دانشجویی واحد بوشهر و جمعی از دانشجویان برگزار شد.
اردوی تشکیلاتی حیات طیبه ۲ با حضور قریب به ۳۵۰ دانشجوی فعال فرهنگی و سیاسی استان‌های فارس، بوشهر، کهگیلویه و بویراحمد و خوزستان به‌مدت پنج روز از پنجم تا دهم آذر ۹۷ به میزبانی واحد بوشهر برگزار خواهد شد.