بازگشت

قاعده انجام صحیح و هدفمند هرکاری، نظم و نظارت است

قاعده انجام صحیح و هدفمند هرکاری، نظم و نظارت است

تاریخ: 97/08/15

عبدالهی تأکید کرد:
ایجاد رضایت عمومی در دانشگاه آزاد بوشهر با بهره‌گیری از امکانات
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر ایجاد مدارس سما، بهره‌گیری از آزمایشگاه‌ها، کارگاه‌ها و سالن‌های ورزشی را موجب کسب عواید و رضایت عمومی برشمرد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر، اسماعیل عبدالهی در جلسه صمیمانه و اتاق فکر با کارکنان این واحد دانشگاهی با قدردانی از همکاری، همراهی، تحرک مناسب کاری و فعالیت‌های متناسب با سیاست‌های دانشگاه از سوی همکاران، اظهار کرد: یکی از مهم‌ترین دستاوردهای همگانی واحد بوشهر کنترل روند نزولی پذیرش دانشجو است که با تلاش‌های همه‌جانبه، اطلاع‌رسانی‌های به‌موقع و دقیق، معرفی ظرفیت‌های دانشگاه از یک‌سو و ایجاد رشته‌های جذاب و با آینده شغلی روشن از سوی دیگر، روند پذیرش دانشجو در مهر امسال در مقایسه با سال گذشته دارای وضعیت بهتری بوده است.

وی قاعده انجام صحیح و هدفمند هر کاری را نظم و نظارت برشمرد و تصریح کرد: نظم یعنی ریل‌گذاری مناسب برای حرکت دقیق و سالم امور و نظارت نیز مراقبت مستمر از این ریل و حرکت است.
دبیر هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر از تشکیل تیم ویژه هیأت نظارت در استان خبر داد و تصریح کرد: در کارگروهی هماهنگ و هم‌سو که با حضور نمایندگانی از حراست، گزینش، اداره حقوقی، بازرسی استان و دبیرخانه هیأت امنا شکل گرفته، چالش‌ها و مشکلات موجود رصد شده و با جمع‌بندی این مسائل، راهکارهای مقابله با آن برای تصمیم‌گیری بهتر گزارش خواهد شد.
رئیس واحد بوشهر دیگر موفقیت مهم در اداره دانشگاه را بهره‌وری از تمام دارایی‌ها، امکانات و ظرفیت‌های دانشگاه معرفی و تصریح کرد: ایجاد مدارس سما، بهره‌گیری تخصصی از آزمایشگاه‌ها، کارگاه‌ها، سالن‌های مجهز ورزشی و اجاره ابنیه علاوه بر کسب عواید برای دانشگاه، رضایت عمومی را به همراه داشته است.

وی با تأکید بر تکریم ارباب‌رجوع به همکاران توصیه کرد که با تدابیر و ایده‌های کاربردی و روش‌های جدید، مطالعه آخرین قوانین، مقررات، نظام‌نامه‌ها و بخشنامه‌ها، راهکارهای اصولی برای رفع مسائل دانشجویان را ارائه داده تا در رضایت‌مندی و تعالی دانشگاه آزاد اسلامی پیش‌قدم باشند.
در ادامه این جلسه کارکنان پیشنهادها و پرسش‌های خود را مطرح و اعضای هیأت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر به آن پاسخ دادند.