بازگشت

شرکت دانشگاهیان واحد بوشهر هم قدم با ملت آگاه ایران در روز ملی مبارزه با استکبار جهانی

شرکت دانشگاهیان واحد بوشهر هم قدم با ملت آگاه ایران در روز ملی مبارزه با استکبار جهانی

تاریخ: 97/08/13

دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر همگام با سایر آحاد مردم، با شور حسینی و روحیه استکبارستیزی با فریادهای الله اکبر و مرگ بر آمریکا جلوه ای از همدلی و وحدت را به نمایش گذاشته و ضمن اثبات به جهانیان که سازش با ظلم و زور با فرهنگ ایرانیان سازگار نیست با آرمان های رفیع انقلاب اسلامی و بنیانگذار آن تجدید میثاق کردند.
دکتر اسماعیل عبدالهی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر در حاشیه راهپیمایی روز 13 آبان، روز ملی مبارزه با استکبار جهانی گفت: مردم آگاه و بیدار ایران اسلامی بار دیگر با حضور پرشور در صحنه ای دیگر انزجارخود را از مستکبران جهانی به ویژه آمریکای جهانخوار و صهیونیزم و نیز وفاداری به آرمان های انقلاب اسلامی را به نمایش گذاردند.
عبدالهی افزود: مردم سرافراز ایران اسلامی با تأسی از درس های جاودان عاشورا، پیروی از منویات حضرت‌امام‌ خمینی(ره) و مقام معظم رهبری ( دامت برکاته)، مقاومت و ایستادگی در برابر نظام سلطه و تفکر استکباری را به جهان نشان داد.

وی، شعار مرگ بر آمریکا را برگرفته از آموزه های دینی و قرآنی و نیز شعار هیهات من الذله امام حسین(ع) دانست و گفت: این شعار دربین آحاد مختلف ملت نهادینه شده و تغذیه کننده روح معنوی ملت آزادی خواه ایران است.
این مسئول با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران در واقع آغازگر یک نهضت جهانی است، اظهار کرد: این انقلاب در عصر معاصر، سرآغاز دادخواهی مظلوم از ظالم در تمامی جهان است.
دبیر هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر با تأکید بر اینکه امروز طبل توخالی آمریکا برای جهانیان رسوا شده است، اظهار کرد: دیگر بر هیچکس پوشیده نیست که تمامی اعمال و رفتارهای این به ظاهر حامیان حقوق بشر، کاملا مخالف با منشور حقوق سازمان ملل متحد و کنواسیون های بین المللی حقوق اجتماعی، سیاسی و فرهنگی است.