بازگشت

توسعه مدارس سما، فنی و حرفه‌ای و رشته‌های پیراپزشکی

توسعه مدارس سما، فنی و حرفه‌ای و رشته‌های پیراپزشکی

تاریخ: 97/07/15

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر خبر داد:
توسعه مدارس سما، فنی و حرفه‌ای و رشته‌های پیراپزشکی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر از توسعه مدارس سما، فنی و حرفه‌ای و رشته‌های پیراپزشکی در این واحد دانشگاهی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر، اسماعیل عبدالهی صبح امروز در نشست هم‌اندیشی با اعضای هیأت علمی واحد بوشهر با بیان اینکه یکی از اهداف دانشگاه، توانمند‌سازی جوانان و جامعه در چارچوب سیاست‌های نظام جمهوری اسلامی ایران است، اظهار کرد: متولیان آموزش عالی سعی بر ساماندهی همه مراکز آموزشی را دارند و ارتقای کیفی و استانداردسازی رشته‌های تحصیلی از مأموریت‌های این واحد دانشگاهی است.
وی با تأکید بر اینکه هنر مدیریت، مواجهه با کاستی‌ و چالش‌هاست، تصریح کرد: نباید از واقعیات فرار کرد؛ بلکه باید برای مشکلات، راه‌حل‌های عقلانی و آینده‌نگرانه پیدا کرد.

رئیس واحد بوشهر یکی از هدف‌گذاری‌های مؤثر در این راه را ارتباط مناسب، دوجانبه و کاربردی دانشگاه با صنعت برشمرد و گفت: این دانشگاه با دارابودن بیشترین رشته تحصیلی فنی و مهندسی، مجهزترین کارگاه، آزمایشگاه و بالاترین تعداد اعضای هیأت علمی در استان را دارد و در این رابطه ۲۲ تفاهم‌نامه منعقد کرده است.
عبدالهی توسعه مدارس و آموزشکده‌های سما، رشته‌های پیراپزشکی و پرستاری، مراکز فنی و حرفه‌ای و مدارس تخصصی را دیگر راهکارهای مهم برای مدیریت چالش‌ها در واحد بوشهر عنوان کرد و افزود: تألیف‌های استادان و فعالیت‌های پژوهشی دانشجویان آیینه تمام قد توان علمی دانشگاه است.